FOTO: Krievija turpina melot. Varasiestādes pārspīlēti samazina anti-Putina akcijas protestētāju skaitu

0 komentāri
FOTO: Krievija turpina melot. Varasiestādes pārspīlēti samazina anti-Putina akcijas protestētāju skaitu
Foto: Scanpix

Tev noteikti jāizlasa

Svētdien Maskavā uz vērienīgu piketu pulcējušies vairāki tūkstoši opozīcijas atbalstītāju. Pasākumā izskanēja vairāki lozungi, no tiem vadošais – “Par varas maināmību”.

Opozīcijas mītiņš noritēja bez incidentiem. Pēc organizatoru aplēsēm, tajā piedalījās apmēram 8000 cilvēku, bet galvenā iekšlietu pārvalde uzskata, ka skaits bijis uz pusi mazāks. Sanākušie aicināja līdzpilsoņus iestāties par cenzūras atcelšanu, politieslodzīto atbrīvošanu, opozīcijas pielaišanu vēlēšanām, kā arī kara izbeigšanu Ukrainas austrumos.

Opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs publiski apsūdzēja čečenu līderi Ramzanu Kadirovu līdzdalībā Kremļa kritiķa Borisa Ņemcova slepkavībā. Sākotnēji organizatori cerēja rīkot gājienu pa Bulvāru loku un mītiņu akadēmiķa Andreja Saharova prospektā, bet pašvaldība atteicās to saskaņot, aizbildinoties ar lielā Maskavas maratona rīkošanu.

Skaties foto:

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas