FOTO: Krievija turpina melot. Varasiestādes pārspīlēti samazina anti-Putina akcijas protestētāju skaitu

0 komentāri

Svētdien Maskavā uz vērienīgu piketu pulcējušies vairāki tūkstoši opozīcijas atbalstītāju. Pasākumā izskanēja vairāki lozungi, no tiem vadošais – “Par varas maināmību”.

Opozīcijas mītiņš noritēja bez incidentiem. Pēc organizatoru aplēsēm, tajā piedalījās apmēram 8000 cilvēku, bet galvenā iekšlietu pārvalde uzskata, ka skaits bijis uz pusi mazāks. Sanākušie aicināja līdzpilsoņus iestāties par cenzūras atcelšanu, politieslodzīto atbrīvošanu, opozīcijas pielaišanu vēlēšanām, kā arī kara izbeigšanu Ukrainas austrumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs publiski apsūdzēja čečenu līderi Ramzanu Kadirovu līdzdalībā Kremļa kritiķa Borisa Ņemcova slepkavībā. Sākotnēji organizatori cerēja rīkot gājienu pa Bulvāru loku un mītiņu akadēmiķa Andreja Saharova prospektā, bet pašvaldība atteicās to saskaņot, aizbildinoties ar lielā Maskavas maratona rīkošanu.

Skaties foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas