FOTO: Krievijā piemin aviokatastrofā bojāgājušos 224 pasažierus

0 komentāri

Krievijā šodien sēras. Tiek pieminēti 224 cilvēki, kuri dzīvību zaudēja, vakar Ēģiptē nogāžoties lidmašīnai, kas bija ceļā no Sarkanās jūras kūrorta Šarm eš Šeihas uz Sanktpēterburgu.

Karogi plīvo pusmastā, atcelti izklaides pasākumi, pie Sanktpēterburgas lidostas gulst ziedi. Tur arī izveidots krīzes centrs bojāgājušo radiniekiem.

Tikmēr šodien eksperti no Ēģiptes, Krievijas un Francijas, kur ražota avarējusī lidmašīna, sākuši kopīgu izmeklēšanu, lai noskaidrotu katastrofas cēloņus. Līdz šim izskanējusi pretrunīga informācija.

Ēģipte vispirms ziņoja, ka pilots brīdinājis par tehniskām problēmām, taču vēlāk šos apgalvojumus noraidīja.

Atbildību par aviokatastrofu ir uzņēmušies ar teroristisko grupējumu Islāma valsts saistīti kaujinieki, taču viņu iespējas notriekt lidmašīnu, kas lido desmit kilometru augstumā, tiek apšaubītas.

Līdzjūtības Krievijai izteikuši daudzu valstu līderi, tajā skaitā arī Latvijas prezidents. Šodien pie Krievijas vēstniecības Rīgā  gulst ziedi, pieminot aviokatastrofā bojāgājušos.

Šodien dienas laikā, ļoti daudzi cilvēki ieradās pie vēstniecības, lai kopīgi pieminētu traģiskajā nāvē mirušos.

Ja sākotnēji ziedi tika likti tikai gar vienu vēstniecības nožogojuma posmu, tad dienas laikā ziedi bija salikti jau visā nožogojuma garumā. Pusdienlaikā pie vēstniecības bija izveidojusies nepārtraukta cilvēku plūsma.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas