FOTO: Krievija īsteno vēl nebijušus uzbrukumus Sīrijā

0 komentāri

Krievija Sīrijā pirmo reizi veikusi raķešu uzbrukumus no zemūdenes.

No zemūdenes palaistas vairākas spārnotās raķetes, kuras mērķētas uz teroristu grupējuma ieņemtajām teritorijām Rakā, Sīrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievija Sīrijai aktīvi veikusi vairākus gaisa uzlidojumus, taču līdz šim vēl neviens uzbrukums netika veikts no ūdens. Tiesa gan jau iepriekš palaistas vairākas raķetes no Kaspijas jūras, taču tas bija vairāku tūkstošu kilometru attālumā no mērķiem Sīrijā.

Rietumvalstis vēl joprojām skeptiski raugās uz Krievijas Sīrijā izvērsto karadarbību, uzskatot, ka īstais mērķis ir nevis teroristu grupējums, bet gan vietējās valdības opozicionāri.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas