FOTO: Kā izskatās nebeidzamas bēgļu straumes?! Traģiski!

0 komentāri

Tūkstošiem bēgļu no Tuvajiem austrumiem un Āfrikas jau ir ieradušies Eiropas Savienībā (ES), taču bēgļu straumes neapsīkst, un tūkstošiem sīriešu, irākiešu dodas bīstamajās bēgļu gaitās, lai atrastu patvērumu Eiropā. Foto aģentūras AFP fotogrāfam izdevies uzņemt foto galeriju no Horvātijas un Slovēnijas robežas ar nebeidzamām bēgļu straumēm.

Fotogrāfijās redzams, kā Horvātijas-Slovēnijas robežu šķērso veselas ģimenes – vecāki ar bērniem saguruši, taču mērķtiecīgi turpina savu ceļu. Nojaušams, ka dažbrīd bēgļiem ceļā stājas  policijas vienības, taču, piemēram, Horvātijas valdības pārstāvji jau pirms kāda laika paziņoja, ka tā ir izsmēlusi savus resursus kontrolēt imigrantu plūsmu. Dažbrīd bēgļiem tiek arī izlīdzēts ar segām un pārtiku. Savukārt ceļu nomalēs pēc bēgļiem paliek atkritumu kalni, kas vietējiem iedzīvotajiem, visticamāk, izraisa saprotamu nepatiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr ES politiķi cenšas rast risinājumu bēgļu krīzei. Līdztekus dažādiem piedāvājumiem, izskan arī daži eksotiski risinājumi. Piemēram, Austrijas iekšlietu ministre Johanna Mikla-Leitnere pēc imigrantu skartās valsts provinces apmeklējuma, uzskata, ka jāveido ”Eiropas cietoksnis” ar to saprotot ES ārējās robežas izbūvēšanu.

Tiek vēstīts, ka šogad no Āfrikas un Tuvajiem austrumiem Eiropā ieradušies vairāk nekā 600 000 bēgļu, kuri tiks “sadalīti” starp ES valstīm.

Foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas