FOTO: izliekoties par mirušiem, Ņujorkas ārsti protestē pret uzbrukumiem Sīrijas slimnīcām

1 komentārs

Protestējot pret uzbrukumiem slimnīcām Sīrijā, ārsti un medicīnas studenti Ņujorkā savdabīgā veidā sākuši protestu – viņi izlikušies par mirušiem.

Protestanti, tērpušies ārstu baltajos halātos, vairākas minūtes gulēja uz zemes, turot lapas, uz kurām bija uzrakstīts kāda Sīrijā mirušā ārsta vārds, uzvārds un nāves iemesls. Protestējošie ārsti pauduši, ka tieši slimnīcas ir viens no galvenajiem mērķiem, jo kaujinieki zina, – ja iznīcinās medicīnas personālu, visi kaujās ievainotie ies bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Uzbrukumi tiek veikti slimnīcām, neatliekamās palīdzības automašīnām un medicīnas personālam. Liela daļa mūsu Sīrijā strādājošo kolēģu ir vienīgie, kas nodrošina medicīnisko palīdzību desmitiem, pat simtiem tūkstošiem cilvēku. Viņi uzņemas milzīgu personīgu risku, lai palīdzētu citiem. Uzbrukumi slimnīcām ir nepieņemami,” teic organizācijas Ārsti bez robežām pārstāve ASV Diāna Mārčbeina.

Mediji ziņo, ka uzbrukumos slimnīcām Sīrijā līdz šim nogalināti vairāk nekā 650 mediķu.

Skaties foto:

1 komentārs

TOP komentāri

  • zvaigžņu vilks
    +1

    zvaigžņu vilks

    foršs žurnālists-analfabēts skaties.lv strādā - " 650-mit "- jaunus likumus latviešu pareizrakstībai atradis :(

    30.10.2015 12:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas