FOTO: Horvātijā diennakts laikā ieradušies 11 000 bēgļu; slēdz robežu ar Serbiju

1 komentārs

Horvātijā pēdējo 24 stundu laikā ieradušies vismaz 11 000 bēgļu. Nespējot kontrolēt bēgļu plūsmu, amatpersonas devušas rīkojumu slēgt robežas ar Serbiju.

Horvātijas amatpersonas norāda, ka tik milzīgu bēgļu skaitu valsts nebija gaidījusi un vairs nespēj apgādāt migrantus ar pagaidu mitekļiem, pārtiku un pirmās palīdzības precēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr pierobežas pilsētā Tovarnikā migranti gaida kilometriem garās rindās, lai nokļūtu Horvātijā.

Horvātijas prezidente Kolinda Grabara-Kitaroviča lūgusi armiju iesaistīties un būt gataviem aizsargāt valsts robežas no nelegālās imigrācijas un paziņojusi, ka valsts nevar uzņemt vairāk patvēruma meklētāju.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Varenais jājējs Džo lielmutis
    +3

    Varenais jājējs Džo lielmutis

    11 000 ielaida. A nu varam slegt robezu :D

    18.09.2015 08:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas