FOTO: Grieķijā ik dienu turpina ierasties bēgļu tūkstoši

0 komentāri

Ziema nav apturējusi imigrantu ierašanos Eiropā. Šodien Grieķijā piestāja divi kuģi ar vairākiem tūkstošiem patvēruma meklētāju.

Krastā netālu no Atēnām vispirms tika nogādāts vairāk nekā tūkstotis bēgļu, kuri izglābti jūrā, bet pēcpusdienā ieradās vēl viens pasažieru prāmis ar vairāk nekā diviem tūkstošiem imigrantu, galvenokārt sīriešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Doties bīstamajā ceļā viņus nav atturējusi ne ziemas iestāšanās, ne arī tas, ka bēgļu laivas regulāri nogrimst. Jaunākā traģēdija notika vakar, kad pie Grieķijas salām apgāzās divas laivas un noslīka vismaz 43 cilvēki, tostarp bērni.

Janvārī Eiropā kopumā ieradušies jau aptuveni 37 tūkstoši imigrantu, kas ir krietni vairāk, salīdzinot ar šo pašu periodu pirms gada.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas