FOTO: grieķi parlamenta lēmumu uzņem ar Molotova kokteiļiem un automašīnu dedzināšanu

0 komentāri

Grieķijas parlaments pēc garām debatēm naktī uz šodienu tomēr nobalsojis par trešo aizdevuma programmu, kas nozīmē, ka Atēnas ir apņēmušās īstenot aizdevēju pieprasīto nodokļu celšanu, pensiju samazināšanu un darba tirgus liberalizēšanu. Grieķi šos jaunumus uzņēma ar Molotova kokteiļiem un automašīnu dedzināšanu.

Pulkstenis jau bija pāri pusnaktij, kad Grieķijas parlaments bija izstrīdējušies, premjers Ciprs saņēmis pārmetumus par padošanos aizdevēju šantāžai, un deputāti tuvojās balsojumam, kad Ciprs teica savu pēdējo runu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cipra piekritēji cēlās kājās un aplaudēja, bet ielās tikmēr pieauga spriedze, un starp protestētājiem, kas visas dienas garumā bija piedalījušies mītiņos, sāka parādīties kapucēs un maskās tērptie, kuri apmētāja policiju ar Molotova kokteiļiem.

Par spīti tam parlaments tomēr pārliecinoši atbalstīja aizdevuma programmu.

Ciprs vajadzīgās balsis savāca opozīcijā pie proeiropeiskajām partijām, kuras pats, nākot pie varas, bija vainojis šādā politikā. Uzzinājuši par rezultātu, ielās sadursmēs ar policiju iesaistījās 12 000 cilvēku. Tika dedzinātas automašīnas un mesta asaru gāze.

Bet no rīta, kā nekas nebūtu bijis, pensionāri jau atkal pirmie drūzmējās pie bankomātiem, lai saņemtu savus iknedēļas 120 eiro.

Parlamenta balsojums nozīmē, ka Atēnas nu centīsies īstenot nodokļu celšanu un pensiju samazināšanu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas