FOTO: Gredzenu pavēlnieka zvaigzne apmeklē bēgļu nometni

0 komentāri

Eiropas bēgļu krīzei uzmanību pievērsušas arī kinozvaigznes. Vienu no bēgļu nometnēm Maķedonijā apmeklējis britu aktieris Orlando Blūms.

Aktieris ir ne vien filmu Gredzena pavēlnieks un Karību jūras pirāti zvaigzne, bet arī ANO bērnu aģentūras UNICEF labas gribas vēstnesis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš pievērsis uzmanību patlaban lielākajai Eiropas problēmai bēgļu krīzei. Britu kinozvaigzne apmeklēja kādu no bēgļu pagaidu nometnēm Maķedonijā, kur viņš aprunājās ar nometnes jaunākajiem iemītniekiem un iesaistījās rotaļās, lai kaut uz brīdi bērniem novērstu domas no dzīves ārkārtas apstākļos.

Skaties foto:

Šeit viņi gaida, kad varēs turpināt ceļu, jo daudzu mērķis ir Rietumeiropa. Šī ir tikai neliela daļa no tūkstošiem patvēruma meklētāju, galvenokārt sīriešu, kuri devušies bēgļu gaitās.

Daudzi no viņiem mērojuši garu un bīstamu ceļu, vispirms šķērsojot Egejas jūru no Turcijas uz Grieķiju un tālāk dodoties uz Maķedoniju. Tālāk viņi cer ar autobusiem turpināt ceļu uz Eiropas Savienību, visbiežāk uz Vāciju un Zviedriju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas