FOTO: Geji un lesbietes līksmo par iespēju salaulāties

5 komentāri

Homoseksuāļi un citi liberāli noskaņoti pilsoņi ASV varēja līksmot par ASV Augstākās tiesas lēmumu legalizēt viendzimuma laulības – seksuālo minoritāšu pārstāvji izgāja ielas, lai nosvinētu šo vēsturisko notikumu!

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – geju un lesbiešu pāri jau līdz šim lēmumam varēja precēties 36 štatos un Kolumbijas apgabalā. Tiesas lēmums, kas tika pieņemts ar piecām balsīm pret četrām, nozīmē, ka arī pārējie 14 štati nedrīkstēs pielietot viendzimuma laulību aizlieguma likumus. ”Neviena savienība nav pilnīgāka par laulību,” uzsvēra tiesnesis Entonijs Kenedijs, kuram pievienojās tiesas četri liberālākie tiesneši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ASV prezidents Baraks Obama cildināja Augstākās tiesas spriedumu, norādot, ka sociālās pārmaiņas, kas savulaik tika uzskatītas par neiespējamām, kļūst par īstenību.

”Tā ir uzvara sabiedrotajiem un draugiem, un atbalstītājiem, kas pavadījuši gadus, pat desmitgades, strādājot un lūdzoties par to, lai notiktu pārmaiņas. Un šis spriedums ir uzvara Amerikai,” sacīja Obama.

Skaties foto!

5 komentāri

TOP komentāri

 • kia
  0

  kia

  Nu ejiet tak vienreiz izvemties, ja jums tik slikti un nav ko lasit sadus rakstus. Tas jusu trulajam smadzenem par sarezgitu,lai saprastu so cilveku dzives gajumu.

  28.06.2015 09:22

 • Aggy
  0

  Aggy

  Man kaut kā skumji kļūst, raugoties šo uzspīlēti pārlaimīgo cilvēku emocijās... Gribat būt kopā - dariet to, bet priekš kam jēķēza papīri un visiem par to jākliedz!

  27.06.2015 09:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas