FOTO: Francijā un citviet pasaulē piemin teroraktos bojāgājušos

0 komentāri

Visās Eiropas Savienības (ES) valstīs šodien izsludināta sēru diena. Pulksten 13.00 būs arī klusuma brīdis, pieminot teroraktā Parīzē bojāgājušos.

Francijas prezidents Fransuā Olands paziņojis, ka policija un armija Francijas ielās, pastiprinātas drošības apstākļos, turpinās patrulēt vēl vismaz mēnesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr amatpersonu brīdinājums nepulcēties sabiedriskās vietās, nav šķērslis, lai tūkstošiem franču paustu solidaritāti nežēlīgajos teroraktos bojāgājušajiem.

Iedzīvotāji gan neslēpj, ka baidās par savu drošību, jo vismaz viens teroraktā aizdomās turamais atrodas brīvībā. Zināms, ka ar teroraktu saistīti trīs brāļi.

Piemiņas pasākumi notiek visā pasaulē, tostarp Latvijā

Skaties video:

Jau vēstījām, ka Parīzes teroraktu upuru skaits sasniedzis 132, bet slimnīcās atrodas vēl vairāk nekā 350 ievainoto. 80 cilvēku stāvoklis ir kritisks, kas neizslēdz iespēju, ka bojāgājušo skaits pieaugs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas