FOTO: Eiropā šogad ieradušies jau 80 000 bēgļu, bet vēl 100 noslīkuši

0 komentāri

Eiropā ik dienas turpina ierasties tūkstošiem patvēruma meklētāju. Naktī pie Grieķijai piederošās Lesbas salas krastiem izglābti deviņi simti patvēruma meklētāju.

Grieķijas amatpersonas atklāj, ka, iestājoties siltākiem laikapstākļiem, palielinās arī bēgļu skaits, kuri nedrošās laivās ierodas valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai spētu izmitināt patvēruma meklētājus, Grieķijas valdība Lesbas, Leras, Samas un Hijas salā izbūvējusi jaunus uzņemšanas centrus.

Tomēr amatpersonas prognozē, ka ar šādu bēgļu pieplūdumu arī ar šiem centriem nepietiks. Grieķija asi kritizē Eiropas Savienību (ES), norādot, ka visa bēgļu krīzes nasta ir nogrūsta uz Grieķijas pleciem.

Jaunākie Starptautiskās migrācijas dati liecina, ka, šķērsojot Vidusjūru, šogad Eiropā ieradušies jau vairāk nekā 80 000 bēgļu, bet vairāk nekā simts patvēruma meklētāju ceļā uz Eiropu ir miruši.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas