FOTO: dažu mirkļu laikā Itālijā upes krastā iegrūst 20 automašīnas

0 komentāri

Neparasts skats šorīt pavērās Florencē. Izskalotas grunts dēļ iegruvis upes krasts un iela ar vismaz 20 automašīnām.

Pēc iegruvuma iela pārvērtusies aptuveni 200 metrus garā un septiņus metrus platā grāvī. Tas noticis agrā rīta stundā. Uz ielas, par laimi, nebija neviena cilvēka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Toties zeme vienu pēc otras aprija automašīnas. Glābšanas dienesti par ticamāko iegruvuma iemeslu uzskata pazemes maģistrālā ūdensvada plīsumu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas