FOTO: cilvēku pūļi, panika, ievainotie – traģiskā diena Briselē

0 komentāri

Satrauktu cilvēku pūļi, kas panikā izskrējuši ārā no lidostas vai arī tikuši evakuēti, baiļu sajūta, kas virmo gaisā – turklāt ne vien pie lidostas un metro stacijām, starp kurām notika sprādziens, bet arī visā pilsētā – šāda aina atklājas Beļģijas galvaspilsētā, kurā otrdienas rītā ap plkst. 8.00 notika sprādzieni.

Patlaban Briselē atrodas vairāki tūkstoši Latvijas valstspiederīgo, taču precīzs skaits nav zināms, TV3 Ziņām pauda Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto!

Rinkēvičs sacīja, ka patlaban nav informācijas, ka Briseles teroraktos cietušo vidū irLatvijas valstspiederīgie.

Pēc Briseles sprādzieniem Drošības policija informē par draudu līmeni Latvijā

Saistībā ar traģiskajiem notikumiem Briselē Latvijas Drošības policija informē, ka terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām ir salīdzinoši zems.

Drošības policijas rīcībā nav informācijas, kas liecinātu par nepieciešamību paaugstināt terorisma draudu līmeni atsevišķos objektos vai valstī kopumā.

Lielākajā Briseles lidostā notikuši divi sprādzieni; bojāgājušo skaits sasniedz 23

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas