FOTO: Briselē teroraktu piemiņas pasākuma laikā izceļas masu nekārtības

0 komentāri

Beļģijas policija šodien lika lietā ūdens lielgabalus, lai savaldītu cilvēku pūli, kas ieradās pilsētas centrālajā laukumā paust nosodījumu šīsnedēļas terora aktiem.

Laukumā bija paredzēts pasākums ar nosaukumu Maršs pret bailēm, taču tā rīkotāji pēc policijas aicinājuma to atcēla. Simtiem cilvēku tomēr bija atnākuši, taču viņiem pievienojās vairāki desmiti maskās tērptu, agresīvi noskaņotu demonstrantu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņi atritināja lielu plakātu ar lozungu kas nosoda Islāma valsti un izkliedza dažādus saukļus, pārsvarā – pret imigrantiem.
Tikmēr Briseles krīžu centrs šodien paziņoja, ka kopējais otrdienas terora aktu upuru skaits ir 28 cilvēki, pārējie trīs ir teroristi pašnāvnieki.

Briseles lidosta joprojām ir slēgta, tiek plānots, ka otrdien to daļēji varētu atvērt, lai veiktu tālos lidojumus.

Tikmēr Beļģijas prokuratūra izvirzījusi apsūdzības dalībā teroristu grupā vēl vienam aizdomās turamajam, kurš tiek saistīts ar jauna terorakta gatavošanu Francijā.

Vakar apsūdzības tika izvirzītas trim cilvēkiem, to vidū vienam pagaidām nenotvertam aizdomās turētajam, kas tika nofilmēts Briseles lidostā kopā ar abiem teroristiem, kas turpat netālu uzspridzinājās.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas