FOTO: bēgļu dēļ nokaitēta situācija uz Grieķijas-Maķedonijas robežas

0 komentāri

Nokaitēta situācija izveidojusies uz Grieķijas-Maķedonijas robežas. Protestējot pret Turcijas un Eiropas Savienības panākto vienošanos, simtiem bēgļu pilnībā bloķējuši tranzīta ceļus.

Uz Maķedonijas un Grieķijas robežas izveidojušās desmitiem kilometru garas kravas automašīnu rindas. Bloķēta arī vilcienu satiksme. Simtiem patvēruma meklētāju, lielākoties sievietes ar bērniem, noguļoties uz šosejas vai dzelzceļa sliedēm, pieprasa nekavējoties atvērt robežas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patvēruma meklētāji norāda, – lai nokļūtu līdz šai vietai, viņi ir ieguldījuši lielas pūles, ceļā zaudējuši savus tuvos, tāpēc tik viegli nepadosies nosūtīšanai atpakaļ uz Turciju.

Vairāk nekā divus mēnešus uz Grieķijas-Maķedonijas iesprostoti aptuveni 14 tūkstoši patvēruma meklētāju. Viņu mērķis ir nokļūt Vācijā, tomēr pēc marta beigās noslēgtās Eiropas Savienības un Turcijas vienošanās lielākā daļa tiks nosūtīti atpakaļ uz Turciju.

Video!

Skaties foto!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas