FOTO: bēgļi masveidā dodas uz Horvātiju

3 komentāri

Bēgļu straumes pagājušajā naktī plūdušas uz Horvātijas pusi. Šorīt Serbijas Horvātijas robežu šķērsojuši jau teju divi tūkstoši bēgļu. Horvātijas varas iestādes reģistrē šos patvēruma meklētājus un policijas mikroautobusos pārved pāri valsts teritorijai.

Tikmēr Ungārijā vakar vakarā agresīvi noskaņoti imigranti iesaistījušies sadursmēs ar policiju. Lai izklīdinātu satrakojušos pūli, policija bijusi spiesta lietot asaru gāzi un ūdensmetējus. Sadursmēs ievainoti desmitiem policistu un bēgļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstījām, ka Ungārijā šonedēļ stājās spēkā likums, kas par nelegālu robežas šķērsošanu un robežžoga bojāšanu paredz kriminālatbildību. Likumpārkāpējiem var tikt piespriests cietumsods vai deportēšana.

Divos apgabalos, kas robežojas ar Serbiju, Ungārija izsludinājusi ārkārtas stāvokli.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Lolita Luce( Liepa)
  0

  Lolita Luce( Liepa)

  To ka tie visi ir vieglas dzives mekletāji par to sen jau nav šaubu iznemot musu valdibu…un kas cieties mes vienkārša tauta un smags slogs musu policijai!!!

  18.09.2015 08:48

 • Fixeris
  0

  Fixeris

  Tie taču nav nekādi bēgļi-musulmaņu orda-20 līdz 30 gadīgi labi ģērbti,baroti tēviņi,bezkaunīgi paģēroši..Nedod dievs mums tos lupatgalvas pie sevis,cilvēki,attopieties,viņus pēc tam ārā dabūt ir neiespējami!

  18.09.2015 06:10

 • Linda
  0

  Linda

  Tikko Euronews zinas radija,ka viens labi barots tevins guledams paveni,ar sasutumu klastija-Horvatija nav tik labi,man solija,ka bus super,bet te otro dienu baro ar spageti...esmu sasutis par tadu necilvecibu.... man pienakas smalkaki edieni...gribu pie svetas Angelinas liekezu un pabalstu mangotaju aizbildnes.:))

  17.09.2015 17:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas