FOTO: bēgļi masveidā ar velosipēdiem pamet Krieviju, lai nokļūtu Norvēģijā

2 komentāri

Cenšoties sasniegt Eiropu, tūkstošiem sīriešu un afgāņu bēgļu šķērso Krievijas ziemeļu robežu ar Norvēģiju.

Neņemot vērā bargo salu, migrantu vienīgais pārvietošanās līdzeklis ir velosipēdi, jo Norvēģijas un Krievijas aizliegumi neļauj iet kājām vai ”stopēt” automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādēļ daudzi migranti iegādājas velosipēdus un posmu starp Krievijas un Norvēģijas robežpunktiem veic minoties. Tie, kuriem neizdodas šķērsot robežu, apmetušies tuvējā ciematā. Viņiem trūkst iztikas līdzekļu, un daudzi spiesti dzīvot badā un bez pajumtes.

Skaties FOTO!

Vairāki nelegālie robežšķērsotāji aizturēti, un amatpersonas pauž bažas, ka viņiem sāk trūkt vietas, kur patvēruma meklētājus izmitināt.

Vietējie iedzīvotāji gan stāsta, ka pēdējā laikā migrantu plūsma pāri robežai samazinājusies, viņuprāt, tas skaidrojams ar velosipēdu nepietiekamību. Savukārt Norvēģijas pusē pamestie velosipēdi krājas kaudzēm.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Nu re
  +2

  Nu re

  Stulbeņi! Krievija ir pārticības un cilvēktiesību lielvalsts.

  04.11.2015 21:11

 • sprīdis
  +1

  sprīdis

  jā, nesaprotu kāpēc no tās laimīgo zemes mellie mūk prom.

  04.11.2015 21:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas