FOTO: Austrijā ieradušies tūkstošiem nelegālo imigrantu

0 komentāri

Austrijā no Ungārijas ieradušies tūkstošiem nelegālo imigrantu. Lai cīnītos ar haosu un spriedzi, ko Budapeštā ir radījis imigrantu pieplūdums, Ungārijas valdība nolēma viņus izvest no valsts ar autobusiem.

Ungārijas valdība līdz šim bija liegusi pamest valsti nelegālajiem imigrantiem, tomēr no šīs ieceres bija spiesta atteikties. Vakar vēlu vakarā tika nolemts piešķirt aptuveni 100 autobusus, ar kuriem imigrantus nogādāt līdz Austrijas robežai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Austrijas Iekšlietu ministrija lēš, ka šodien no Ungārijas kopumā būs ieradušies ar 10 tūkstošiem imigrantu.

Pārguruši, bet gandarīti, ka izdevies nokļūt Austrijā imigranti tomēr nedomā apstāties. Daudzu mērķis ir doties tālāk uz Vāciju, cerībā, ka pārtikušajā Rietumeiropas valstī tiks atrasts patvērums.

Lai imigranti varētu nokļūt Vācijā, dzelzceļa uzņēmums Deutsche Bahn organizē papildus vilcienu reisus. Vācija apņēmusies darīt visu, lai bēgļus nogādātu uzņemšanas centros, cik ātri vien iespējams un pirmie vilcieni jau ir sasnieguši Minheni.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas