FOTO: atklāts pasaulē lielākais skatu laukums ar stikla grīdu

0 komentāri

Nesen atklātais pasaulē lielākais laukums ar stikla grīdu atrodas netālu no Ķīnas galvaspilsētas Pekinas un domāts īpaši asu izjūtu cienītājiem vai arī tiem, kuri vēlas uzveikt bailes no augstuma.

Nervus kutinošais skatu laukums atrodas 768 metrus virs jūras līmeņa. No stikla platformas paveras iespaidīgs skats uz apkārtni un tālu zemu apakšā esošajiem ciematiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skatu laukuma veidotāji uzskata, ka tā ir īstā vieta, kur pārvarēt bailes no augstuma. Taču ne visiem, kas ieradušies, tas izdodas. Viena no apmeklētājām stāsta, ka tā arī nav sadūšojusies paskatīties lejup un visu laiku turējusies pie margām. Vēl kāda atzīst, ka uz platformas pūš spēcīgs vējš, kas liek justies vēl nedrošāk.

Foto

Savukārt citi norāda, ka šādām vietām jābūt vairāk, ko brīvdienās apmeklēt pēc saspringtas nedēļas darbā.

Stikla grīdas patība ir 415 kvadrātmetru un skatu laukuma autori stāsta, ka tā ir pasaulē lielākā šāda veida platforma. Skatu laukums īpašs arī ar to, ka ir pirmais tūrisma objekts, kura konstrukcijai ir izmantots titāns.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas