FOTO: apšaudē Telavivā divi nogalināti, bet vēl vismaz astoņi cietuši

0 komentāri

Gadu mijā divi cilvēki nogalināti un vairāki ievainoti Izraēlas pilsētā Telavivā.  Pagaidām nenoskaidrots uzbrucējs šāvis uz kāda krodziņa apmeklētājiem. Policija informē, ka apšaudes motīvs vēl nav zināms un šāvējs nav notverts.

Pieci cilvēki nogādāti slimnīcā, trīs no viņiem smagi ievainoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc aculiecinieku teiktā, neraugoties uz vēso laiku, cilvēki sēdējuši bāra un kafejnīcas terasēs. Uzbrucējs raidījis uz apmeklētājiem aptuveni 10 šāvienus no automātiskā ieroča.

Tuvējā veikala novērošanas kameras fiksējušas vīrieti, kas pērk dārzeņus, tad izvelk no somas ieroci, iziet no veikala un sāk šaut bāra virzienā.

Šāvēja meklēšanā iesaistīti simtiem policistu, kas pārbauda katru tuvējo ēku un dzīvokli; tiek izmantoti arī helikopteri.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas