FOTO: antiislamizācijas protestu pavadībā Vīnē notikusi gadskārtējā “galēji labējo” balle

0 komentāri
FOTO: antiislamizācijas protestu pavadībā Vīnē notikusi gadskārtējā “galēji labējo” balle
Foto: EPA / LETA

Vīnē ar plašiem protestiem aizvadīta viena no Eiropas vērienīgākajām galēji labējo organizētajām ballēm. Lai nepieļautu nekārtības – policija bija izvietojusi tūkstošiem likumsargu, bet bez sadursmēm  neiztika arī šajā reizē.

Vairāki tūkstoši cilvēku pulcējās Vīnes centrā, lai nosodītu Akadēmiķu balli bijušajā imperatora ziemas pilī uz kuru bija ieradušies galēji labējo partiju pārstāvji no visas Eiropas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Akadēmiķu Balle tiek rīkota šobrīd pilnā sparā notiekošās tradicionālās Vīnes baļļu sezonas ietvaros un to organizē Austrijas galēji labējā Brīvības partija. Šī balle parasti piesaista galēji labējo un labējo partiju biedrus no visas Eiropas- viņu vidū arī Francijas nacionālās frontes un Vācijas antiislāmistu Pegida kustības biedrus.

Foto


Bažījoties no sadursmēm, Austrijas policija bija noslēgusi lielāko daļu centra un ielās izvietojusi 3000 likumsargus. No gaisa situāciju uzraudzīja arī policijas helikopteri un uz vietas tika izvietoti ūdens lielgabali. Kopumā notika trīs dažādas demonstrācijas. Lielākajā pulcējās līdz pat astoņiem tūkstošiem cilvēku.

Vairums protestētāju uzvedās mierīgi, bet neiztika arī bez sadursmēm. Saskaņā ar policijas sacīto policistu virzienā tika mestas olas, taču ievainots neviens netika un arī arestēto nav. Pagājušajā gadā gan sadursmēs starp policiju un kaujinieciski noskaņotiem demonstrantiem ievainojumus guva vairāki desmiti cilvēku un 50 tika arestēti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas