Floridā aizturēts deviņdesmito gadu populārais reperis Vanilla Ice

0 komentāri

Mediju uzmanības lokā atkal nonācis reperis Vanilla Ice, kurš kļuva slavens pirms vairāk nekā 20 gadiem, laižot klajā dziesmu Ice Ice Baby.

Vanilla Ice, kura īstais vārds ir Roberts van Vinkls, ticis aizturēts aizdomās par zādzību. Bijušais mūziķis tagad veido savu televīzijas raidījumu, kurā tiek veikti skatītāju dzīvesvietu remonti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek ziņots, ka no kādas savrupmājas ASV Floridas štatā, kas atrodas blakus vietai, kur Vanilla Ice filmējis raidījumu, pazuduši velosipēdi, mēbeles, baseina sildītājs un vēl daži priekšmeti, kas vēlāk atrasti bijušā repera mājās.

47 gadus vecais reperis apgalvo, ka noticis pārpratums un viss tikšot nokārtots.

Šī nav pirmā reize, kad viņam vajadzējis saskarties ar policiju – reiz viņam nācās samaksāt sodu, kad no viņa dzīvesvietas aizbēga pieradināts ķengurs un āzis, vārdā Pončo.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas