Florences lidostā aizdegas lidmašīna

0 komentāri

Spānijas aviokompānijas ”Vueling Airlines” pasažieru lidmašīna A319 bija ceļā no Parīzes uz Itāliju. Nosēšanās laikā Florences lidostā lidmašīna aizdegusies.

Negadījuma brīdī lidmašīnā atradās 121 pasažieris. Lidaparāta apkalpei visus pasažierus izdevies veiksmīgi evakuēt un cietušo par laimi nav. Šobrīd tiek veikta izmeklēšana. Sākotnējā versija liecina, ka incidentu izraisīja problēma ar šasiju, kas nebija izlaista, kad lidmašīna sāka nosēšanos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas