Filmas Transformeri zvaigzne, izmantojot Google tulkotāju, sveic Latviju dzimšanas dienā

0 komentāri

Interesanti, ka arī pasaulē populārais amerikāņu aktieris Džošs Duhamels apsveicis Latvijas iedzīvotājus neatkarības pasludināšanas 97. gadadienā.

Filmas Transformeri zvaigzne savā oficiālajā Facebook lapā latviešu valodā ierakstījis, ka visiem saviem draugiem vēl laimīgu neatkarības pasludināšanas gadadienu skaistajā Latvijā.

Klāt pievienots attēls ar plīvojošu Latvijas karogu. Beigās gan pierakstīts, ka ieraksta tapšanā palīdzējis tiešsaistes tulkotājs Google translate, taču tas nav mazinājis daudzu latviešu sajūsmu, kuri komentāros steiguši aktierim pateikties.

Varētu teikt, ka par Latvijas svētkiem šādi uzzinājusi diezgan plaša auditorija, jo aktierim sociālajā tīklā ir vairāk nekā 7 miljoni sekotāju.

FOTO: Facebook

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas