Filipīnās mudina bērnus ārstēt ar sērfošanas terapiju

0 komentāri

Filipīnās kāda bezpeļņas organizācija mudina bērnus ar īpašām vajadzībām ārstēt ar sērfošanas terapijas palīdzību. Pētījumi liecina, ka sporta nodarbības ir lielisks veids, lai šie bērniņi labāk iekļautos sabiedrībā.

Sanhuanas mācību centra pasniedzēji Filipīnās bieži ved savus skolēnus uz pludmali. Viņi skaidro, ka šīs mācību stundas papildina esošās terapijas vismaz divos būtiskos veidos. Pirmkārt, jau pati atrašanās pludmalē un ūdenī māca bērniem kustību prasmes, turklāt jūras ūdenim un tā spiedienam ir arī nomierinošs efekts. Otrkārt, sports veicina sociālo integrāciju. Pētījumi rāda, ka sportiskās aktivitātes rada piederības sajūtu, un tajās ikviens, kurš ikdienā jūtas atšķirīgs, kļūst par daļu plašākas kopienas, un sabiedrība viņu daudz labāk pieņem. Šie apstākļi palielina arī jauno sportotāju pašapziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filipīnu terapeitisko mācību centrā mācās 60 bērni, kas cieš no Dauna sindroma, uzmanības deficīta vai hiperaktivitātes sindroma.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas