FIB pārmeklē dīķi, kurā “atrodami būtiski pierādījumi” Kalifornijas apšaudes izmeklēšanā

0 komentāri

Turpinās vērienīgā Kalifornijā veiktās traģiskās apšaudes izmeklēšana. Federālā izlūkošanas biroja ūdenslīdēji sākuši pārmeklēt Sanbernardino parka dīķi, jo pastāv aizdomas, ka tur atrodami būtiski pierādījumi.

FIB paziņojis, ka dīķa pārmeklēšana varētu ievilkties vairāku dienu garumā. Pārmeklēts tiks viss tuvējais parks, ne tikai dīķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Esam atraduši pavedienus, kuri norāda, ka uzbrucēji apšaudes dienā bija devušies uz šo parku un, iespējams, kaut ko paslēpuši. Tomēr sabiedrības uztraukumam nav pamata, jo šobrīd neuzskatām, ka šeit varētu būt paslēpts kaut kas apkārtējiem bīstams,” teic FIB pārstāvis Deivids Bovdiks.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Kalifornijas štata Sanbernardino pilsētā apšaudē gāja bojā 14 cilvēki, bet vairāk nekā 17 tika ievainoti. Masu apšaude tiek izmeklēta kā terorakts. Līdzšinējā izmeklēšanā atklāts, ka uzbrucēji kontaktējušies ar teroristiem un varētu būt saistīti ar radikālo islāmistu grupējumu Daesh.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas