Femen aktīviste izmetas plika un rupji “pasūta” Putinu

2 komentāri

Ungārijā kāda saniknota sieviešu kustības Femen aktīviste protestējusi pret Vladimira Putina vizīti valstī, uz savas intīmākās ķermeņa daļas uzzīmējot Krievijas karogu un ar bultiņu norādot, ka šī ir tā vieta, kur “jādodas” V. Putinam.

Tiesa gan, daži sociālo tīklu lietotāji, kas nepārzina krievu valodas specifiku, ir pārpratuši Femen aktīvistes pausto, domājot, ka viņa, gluži pretēji, ir izteikusi V. Putinam kādu visai divdomīgu uzaicinājumu.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka tūkstošiem cilvēku pirmdienas vakarā izgāja Ungārijas galvaspilsētas Budapeštas ielās, lai protestētu pret Krievijas prezidenta Vladimira Putina vizīti.

Šajos protestos piedalījās arī sieviešu aktīvistes Femen. Femen ir sieviešu organizācija, kas dibināta Ukrainā 2008. gadā, lai iestātos pret sieviešu tiesībām, taču kustības dalībnieces arī aktīvi iesaistās, lai paustu savu viedokli pret notiekošo arī politikā. Lai paustu savu viedokli, sievietes nereti izģērbjas.

Krievijas prezidenta V. Putina vizītes nolūks bija diskusijas par jauna gāzes piegādes līguma noslēgšanu. Pēc gāzes vada South Stream būvniecības projekta atcelšanas Ungārijai ir svarīgi noslēgt jaunu vienošanos, jo pašreizējais līgums ar Krieviju beidzas jau šogad.

Ungārijas prezidents Viktors Orbans nekad nav slēpis, ka viņš vēlētos panākt ciešāku saikni ar Krieviju, taču Ukrainas notikumu dēļ Ungārijas darbības ir ierobežotas Eiropas Savienības un NATO dalībvalsts statusa dēļ.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Aivars
  0

  Aivars

  Malacis skuķis!

  18.02.2015 19:33

 • Nu re
  0

  Nu re

  Slimais Putin, punduri, lien atpakaļ!

  18.02.2015 12:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas