Facebook dibinātājs Cukenbergs lūdz izdomāt viņam mērķi 2015. gadam

1 komentārs
Facebook dibinātājs Cukenbergs lūdz izdomāt viņam mērķi 2015. gadam
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Facebook dibinātājs Marks Cukenbers aicinājis sociālā tīkla lietotājus izdomāt viņam kādu ambiciozu mērķi, kas būtu jāsasniedz 2015. gadā.

Cukenbergs atgādina, ka katru gadu viņš sevi izaicina, lai paplašinātu savu zināšanu apvārsni par pasauli. Tā piemēram, viņš kā mērķi savulaik uzstādīja iemācīties mandarīnu valodu, katru dienu satikt kādu cilvēku, kas nestrādā Facebook, kļūt par veģetārieti (vai ēsti tikai paša sarūpētu, proti, nogalināta dzīvnieka gaļu) un katru dienu nēsāt kaklasaiti.

Facebook lietotāji jau ir ieteikuši simtiem ideju, uz ko Cukenbergam tiekties 2015. gadā. Piemēram, iestādīt vienu koku par katru jauno Facebook lietotāju, pievienot mūzikas atskaņošanas funkciju Facebook, iemācīties dejot, utt.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Inara
    0

    Inara

    Proyams viņš ir ģeniāls cilvēks,bet neticu ,ka viņam jāizdomā kaut kas ,lai atrastu mērķi sev,nu mandarina valona - jauki,nu kapec ne latviešu?? Ģeniāla latviešu valodas gramatika:) es domaju,ka labi ,ja cilvēks tomēr pats izvirza sev mērķi ,un meklē to,jo ,kas meklē,tas atrod!! Veiksmi viņam!!!:) laimīgu 2015 gadu!!!:)

    06.01.2015 14:33

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas