Evakuēta bēgļu pārpildītā Minhenes dzelzceļa stacija; draud ar spridzekli

0 komentāri

Sprādziena draudu dēļ Vācijā no Minhenes galvenās dzelzceļa stacijas evakuēti simtiem cilvēku. Pagaidām gan nav zināms, vai sprāgstvielas, ar ko draudēts, Minhenes stacijā tik tiešām atrodas.

Imigrantu pārpildītā stacija tika pilnībā evakuēta. Tas notika pēc tam, kad policijas suns, kas mācīts sprāgstvielu meklēšanā, saoda kaut ko aizdomīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Policija to uztvēra ļoti nopietni un nekavējoties izsauca sprāgstvielu neitralizācijas komandu. Tagad notiek izmeklēšana, lai pārliecinātos, ka viss tomēr ir droši, un cilvēki var atgriezties stacijā,” medijiem pauda Minhenes policijas pārstāvis.

Vācijas policija brīdina, ka nav zināms, kad vilcienu kustību izdosies atjaunot, tāpēc pagaidām minheniešiem jāizvēlas citus pārvietošanās veidus.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka sestdien vien Vācijā, Minhenē, ieradās teju 13 tūkstoši patvēruma meklētāju. Eksperti lēš, ka šogad Vācijā kopā ieradīsies apmēram 800 tūkstoši bēgļu.

Lielā patvērumu meklētāju skaita pieplūduma dēļ Vācija ir atjaunojusi robežkontroli ar Austriju. Tagad Vācija plāno kontrolēt – kuri imigranti ir kara bēgļi, bet kuri – ekonomiskie imigranti.

Foto: bēgļi Vācijā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas