ES vienojas par jaunām sankcijām pret Krieviju

0 komentāri
ES vienojas par jaunām sankcijām pret Krieviju
Foto: ITAR-TASS/SCANPIX

Tev noteikti jāizlasa

Eiropas Savienības līderi pēc vairāku stundu ilgām diskusijām vienojušies paplašināt sankcijas pret Krieviju. Krievijas uzņēmumu un atsevišķu personu melno sarakstu, kurām piemēros sankcijas, paredzēts izstrādāt līdz jūlija beigām.

Sankcijas tiks vērstas pret tiem Krievijas uzņēmumiem, kas atbalsta militāras tehnikas piegādi Ukrainas teritorijā. Tāpat Eiropas Savienība nolēma bloķēt divu nozīmīgu banku finansējumu Krievijai jaunu operāciju uzsākšanai, kā arī atcelt vairākus Krievijai paredzētos grantus un aizdevumus kopumā 450 miljonu euro apmērā.

Tas ir uzskatāms par būtisku soli pēc iepriekšējām sankcijām, kas noteica vien vīzu aizliegumu un aktīvu iesaldēšanu 72 personām.

Eiropas savienība par sankcijām lēma dažas stundas pēc tam, kad par līdzīga rakstura ierobežojumiem nobalsoja ASV. Ar tām no ASV finanšu tirgus tiks izslēgtas vairākas Krievijas bankas, tostarp “Gazprombank”, kā arī aizsardzības kompānijas un enerģētikas uzņēmums “Rosneft”.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas