ES vienojas par jaunām sankcijām pret Krieviju

0 komentāri

Eiropas Savienības līderi pēc vairāku stundu ilgām diskusijām vienojušies paplašināt sankcijas pret Krieviju. Krievijas uzņēmumu un atsevišķu personu melno sarakstu, kurām piemēros sankcijas, paredzēts izstrādāt līdz jūlija beigām.

Sankcijas tiks vērstas pret tiem Krievijas uzņēmumiem, kas atbalsta militāras tehnikas piegādi Ukrainas teritorijā. Tāpat Eiropas Savienība nolēma bloķēt divu nozīmīgu banku finansējumu Krievijai jaunu operāciju uzsākšanai, kā arī atcelt vairākus Krievijai paredzētos grantus un aizdevumus kopumā 450 miljonu euro apmērā.

Tas ir uzskatāms par būtisku soli pēc iepriekšējām sankcijām, kas noteica vien vīzu aizliegumu un aktīvu iesaldēšanu 72 personām.

Eiropas savienība par sankcijām lēma dažas stundas pēc tam, kad par līdzīga rakstura ierobežojumiem nobalsoja ASV. Ar tām no ASV finanšu tirgus tiks izslēgtas vairākas Krievijas bankas, tostarp “Gazprombank”, kā arī aizsardzības kompānijas un enerģētikas uzņēmums “Rosneft”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas