ES valstīs pēdējos mēnešos strauji audzis tūristu skaits, īpaši no ASV

0 komentāri

Eiropas Savienības (ES) valstīs pēdējos mēnešos strauji audzis tūristu skaits, īpaši no ASV. Eiropa kļuvusi par pievilcīgu galamērķi vēl jo vairāk tādēļ, ka ASV dolārs ir kļuvis gandrīz tik pat vērtīgs kā eiro, kas nozīmē, ka amerikāņi Eiropā var atļauties tērēt un pirkt vairāk nekā līdz šim.  Tūrisma biznesam  šī situācija ir ļoti izdevīga. 

Eiro vērtības straujais kritums padara šo kontinentu daudz lētāku ārvalstu tūristiem. To īpaši novērtējuši amerikāņi, kuru nacionālā valūta dolārs nu ir gandrīz vienādā vērtībā ar eiro. Salīdzinot ar šo pašu laika posmu pērn, amerikāņu tūristiem ASV dolāra stiprums Eiropā nodrošina apmēram 25% atlaidi gan precēm, gan pakalpojumiem, to viņi steidz arī izmantot- dodoties atvaļinājumos uz populārākajiem tūrisma galamērķiem Eiropā, piemēram, Parīzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Parīzi ik gadu apmeklē ap 10 miljoniem amerikāņu, šogad iecerēts uz šejieni atvilināt par pāris miljoniem tūristu vairāk.

Arī Roma ir teju pārpludināta ar tūristiem no ASV. Itālijas galvaspilsētā,  arī līdz šim bijusi amerikāņu iecienīta, taču šogad tūristu skaits no štatiem palielinājies pat par 7% salīdzinājumā ar pērno gadu.

Grieķijai, kura nonākusi neapskaužamā finansiālajā stāvoklī, tūristu pieplūdums ir bijis vajadzīgs kā ūdens.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas