ES valstīm no Grieķijas un Itālijas mēnesī jāuzņem 6000 bēgļu, paziņo komisārs

4 komentāri

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm mēnesī no Grieķijas un Itālijas vajadzētu uzņemt sešus tūkstošus imigrantu, paziņojis ES migrācijas komisārs Dimitris Avramopuls.

Viņš aicinājis bloka dalībvalstis būtiski paātrināt migrantu uzņemšanu un norādījis, ka septembrī noslēgtā vienošanās par bēgļu pārvietošanu netiek izpildīta efektīvi – vairākas dalībvalstis vēl nav uzņēmušas nevienu cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Migrācijas komisārs brīdinājis, ka pārvietošanas plāna neīstenošana apdraud visu bēgļu krīzes risināšanas sistēmu.

Par pārvietošanas plāna galvenajiem kavēšanās iemesliem tiek uzskatīta vairāku valstu īstenotā ilgstošā imigrantu izvērtēšana un bieži vien ar reliģiju vai rasi saistīta diskriminējoša attieksme.

4 komentāri

TOP komentāri

 • sabulis
  +1

  sabulis

  Kad beidzot šitas bardaks beigsies? Kad tie jefiņi reiz atvērs acis?! Beidzot Jāsāk sūtit atpakaļ tie ''bēgļi'' Lai suta uz tām valstim kas viniem ir blakus un kur nenotiek karš un basta!!!!!!!!!!!!!!!! Bēglim-johaidī ir jaunākais mobilais telefons un vēl visādi labumi ,bet mēs strādājot cik gadus tādu nevaram atļauties!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Un jautājums kur tad tie'' bēgļi'' ņem tos tukstošus ko maksat tiem kontrabandistiem kuri viniem palidz noklut eiropā?!??!?! Es domāju ka diez vai parastam mirstigajam butu tādi tukstoši ja ari pardotu visus ipašumus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11.03.2016 23:17

 • Homērs Simpsons
  +1

  Homērs Simpsons

  Tas ampelmanis ari lai uznem !

  11.03.2016 16:57

 • asnīte
  +1

  asnīte

  Sūtiet tos cilvēkus mājās, Nevienai valstij, neviens nav jāuzņem, ja tos negrib.

  11.03.2016 15:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas