ES sankcijas pret Krieviju būs spēkā vismaz līdz septembrim

0 komentāri

Eiropas Savienība (ES) nedēļas laikā sagatavos jaunu sarakstu ar personām, pret kurām vērsīs sankcijas Ukrainas krīzes dēļ. Par to vakar vēlu vakarā Briselē vienojās Eiropas Ārlietu ministri. Šobrīd jau ieviestās sankcijas pret Krieviju paliks spēkā vismaz līdz septembrim.

Eiropas Savienība sankcijām pret Krieviju un Austrumukrainas separātistiem termiņš beidzas  martā. Vienubrīd tika pat pieļauts, ka tās kļūs maigākas, tomēr, kad okupācijas karaspēks lauza pamieru, uzbrūkot Mariupolei, nogalinot vairāk kā 30 cilvēkus, Eiropas nostāja atkal kļuva stingra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pret jaunu sankciju ieviešanu un par esošo atcelšanu iepriekš iestājās jaunā Grieķijas valdība, ko veido prokrieviski noskaņotā kreiso ekstrēmistu partija Siriza. Tomēr šoreiz grieķi piekrita iebildumus necelt.

Nedēļas laikā tiks sagatavots jauns saraksts ar personām, pret kurām tiks vērstas sankcijas, tomēr galīgo lēmumu par to pieņemšanu būs jāpieņem Eiropas Savienības padomei, ko veido dalībvalstu augstākās amatpersonas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas