ES piešķir Ukrainai palīdzību 260 miljonu eiro apmērā

0 komentāri

Eiropas Savienība (ES) izmaksājusi 260 miljonus eiro lielu aizdevumu Ukrainai, kas ir daļa no 1,61 miljarda eiro lielās palīdzības paketes, par kuru ES iepriekš vienojās ar Ukrainu.

“Šis maksājums ir nākamais kārtīgais pierādījums Eiropas solidaritātei ar Ukrainas tautu,” paziņoja ES ekonomikas, finanšu, nodokļu un muitas politikas komisārs Pjērs Moskovisī, piebilstot, ka līdzekļi izmaksāti ar mērķi “finansēt pirmās nepieciešamības” un palīdzēt Ukrainai veikt ekonomiskās reformas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc ārlietu augstās pārstāves Federikas Modžerīni teiktā, ES arī palielinājusi humānās palīdzības apjomu Ukrainai par 7,8 miljoniem eiro, kopumā “konfliktā cietušajai Ukrainas tautai” sniedzot palīdzību 32 miljonu eiro vērtībā.

“Tūkstošiem viegli ievainojamu cilvēku cīņu dēļ tiek ievilkti humānajā krīzē, īpaši tuvojoties ziemai. Mūsu jaunais finansējums palīdzēs viņiem turpmākajos mēnešos,” paziņoja humānās palīdzības un krīžu kontroles komisārs Krists Stiljanids.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas