ES piesaka karu cilvēku kontrabandistiem Vidusjūrā, paziņo komisārs

0 komentāri

Eiropa pieteikusi karu imigrantu kontrabandistiem Vidusjūrā, ceturtdien paziņojis ES migrācijas un iekšlietu komisārs Dimitris Avramopuls, piebilstot, ka kontrabandistu laivas būtu jākonfiscē un jāiznīcina.

Komisārs atklāja, ka Eiropas Komisija (EK) līdz maija beigām izstrādās rīcības plānu, kas ietvers cīņu pret cilvēku kontrabandistiem.
Avramopuls Varšavā tikās ar ES robežapsardzības pārvaldes Frontex direktoru un runāja par Frontex robežu kontroles misijām Vidusjūrā Triton un Poseidon, kuru laikā iespējams veikt arī glābšanu, ja tiek saņemts palīgā sauciens.

“Nevienu cilvēku nedrīkstētu atstāt noslīkt jūrā un nevienu valsti nedrīkstētu atstāt vienu, lai tā uzņemtos atbildību par visu Eiropu,” paziņoja Avramopuls.

“Dažas dalībvalstis saskārušās ar smagu spiedienu no imigrantu plūsmas, citas nē. Mums jādalās šajā spiedienā,” viņš piebilda.
ES dalībvalstu ārlietu un aizsardzības ministri pirmdien atbalstīja militāro operāciju cīņai pret cilvēku kontrabandistiem Vidusjūrā.
Plānots, ka misija varētu sākt darboties jau jūnijā, bet tai pirms tam vēl nepieciešams ANO Drošības padomes mandāts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas