ES pieprasa Krievijai uzņemties atbildību par karu Ukrainā

0 komentāri

Eiropas Savienība (ES) pieprasījusi, lai Krievija pilnībā uzņemtos atbildību par karadarbības izbeigšanu Ukrainas austrumos.

Laika Austrumukrainā kļūst arvien mazāk, jo cīņu eskalācija prasījusi jau pārāk daudz upuru civilpersonu, kā arī militārpersonu vidū, teikts ES augstākās ārlietu pārstāves Federikas Mogerīni izplatītajā paziņojumā. “Tiem, kas atbildīgi par neseno eskalāciju, tagad jāapliecina, ka viņi izturas nopietni pret savām saistībām panākt politisku risinājumu,” piebildusi Mogerīni.

”Īpaši mēs aicinām Krieviju pilnībā uzņemties tās atbildību. Publiski paziņojumi, kas izkropļo realitāti notikumu vietā, naida kurināšana un turpmāka vardarbība nenovedīs pie tik vajadzīgās deeskalācijas,” uzsvērusi ES augstākā ārlietu pārstāve.

Viņa pieprasījusi pilnībā īstenot septembrī panākto Minskas pamiera vienošanos, kas paredz visu nelikumīgo bruņoto formējumu un bruņojuma izvešanu no Ukrainas teritorijas, kā arī Krievijas un Ukrainas robežas slēgšanu.

Tomēr savā paziņojumā Mogerīni nav neko minējusi par iespējamu ES sankciju pastiprināšanu, reaģējot uz pēdējās nedēļas notikumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas