“Es neraudāšu!” Briseles teroraktos apdegumus guvusī meitene pauž apbrīnojamu apņemšanos

0 komentāri

“Es neraudāšu!” Ar tik apbrīnojamu apņemšanos intervijai  piekritusi viena no Briseles sprādzienos ievainotajiem – divdesmitgadīga meitene, kura guvusi smagus sejas un rokas apdegumus.

Fanija Kleina ir viena no no tiem aptuveni 300, kuriem “paveicās”. Viņa izdzīvoja otrdien notikušajos sprādzienos Briseles Zaventemas lidostā. Tajā dienā bojā gāja 31 cilvēks, un, to saprotot, meitene ir pārsteidzoši dzīvespriecīga. Lai gan rokas un seju klāj apsēji.

“Man pat nebija laika apskatīties apkārt! Biju tikko ieradusies lidostā pie reģistrācijas letes. Nepaguvu pat neko pateikt, kad pēkšņi nogranda drausmīgs sprādziens. Izklausījās pēc pasaules gala. Es attapos uz zemes, visapkārt bija pelni, viss bija pelēks. Mani pārklāja kaut kāda brūna masa, kas smirdēja pēc degušas cūkas. Es pielēcu kājās un skrēju ārā, cik ātri varēju,” viņa atceras.

20 gadīgā meitene stāsta, ka sāpes tobrīd nav jutusi. Pārņemis  šoka stāvoklis, un viņa vienkārši sekojusi pūlim ārā no lidostas:””Cilvēki man teica, ka esmu apdegusi. Man iedeva spoguli, bet es pat negribēju skatīties. [..] Es nepavadīšu savas dienas raudot. Nedaudz paraudāju vakar, bet tas arī viss. Citādi vēl atūdeņošos!”

Pārsteidzoši dzīvespriecīgā Fanija ir pateicīga glābējiem un medicīnas personālam, kas izturējušies pretimnākoši, līdz ar ko viņai ne mirkli neesot bijis bail.

Otrdienas uzbrukumos Briseles lidostai un metro sistēmai ievainojumus guva ap 300 cilvēkiem.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas