ES ministri vienojušies par 160 000 bēgļu pārvietošanu

0 komentāri

Pēc sešu stundu ilgām diskusijām Eiropas Savienības valstu ārlietu un iekšlietu ministru sanāksmē panākta vienošanās par 160 000 patvērumu meklētāju sadali, taču tā arī nav rasts kompromiss par obligātajām bēgļu kvotām. Ierosinājumu “nobloķēja” vairāku Austrumeiropas valstu iebildumi.

Pret kvotām iebilda Čehija, Slovākija un Ungārija. Valstis akcentē, ka kvotas neko neatrisinās – vispirms ir jāaptur patvēruma meklētāju straume Eiropā. Visdrīzāk, gala lēmumu par to pieņems nākamajā sanāksmē – 8. oktobrī. Lai gan par kvotu sistēmu nevienojās, tika panākta vienošanās par plašākas palīdzības sniegšanu Grieķijai un Itālijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Žana Kloda Junkera piedāvātā imigrantu uzņemšanas kvotu sistēma galvenokārt palīdzētu Grieķijai un Itālijai. Šīs valstis ir pirmais posms migrantu ceļā uz tālāko Eiropu. Lielākā daļa patvēruma meklētāju vēlas doties uz turīgākajām Eiropas valstīm, tādām kā Vācija, Austrija vai Zviedrija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas