ES līderi ir vienojušies! Jau svētdien bēgļi tiks sūtīti atpakaļ uz Turciju

0 komentāri

Eiropas Savienībai (ES) izdevies vienoties ar Turciju bēgļu krīzes jautājumā. Vienošanās paredz, ka visi tie patvēruma meklētāji, kuri pāri Egejas jūrai ieradīsies Eiropā, no svētdienas tiks sūtīti atpakaļ uz Turciju.

Vienošanās uzskatāma par Turcijas piekāpšanos ES, jo Ankara iepriekš vēlējās atsākt sarunas par vairākiem vienošanās punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piekrītot uzņemt atpakaļ migrantus, Turcija var sagaidīt enerģiskākas sarunas par tās uzņemšanu ES. Sarunās Briselē Eiropa arī piekritusi paātrināt 3 miljardu eiro piešķiršanu, lai palīdzētu Sīrijas bēgļiem Turcijā.

Savukārt Turcija apsolījusi, ka visi migranti tiks uzņemti saskaņā ar starptautiskajiem likumiem un netiks nosūtīti atpakaļ uz vietām, no kurām viņi bēg.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas