ES jaunas sankcijas pret Krieviju pagaidām neieviesīs

0 komentāri

Jaunas sankcijas pret Krieviju Eiropas Savienība (ES) pagaidām neieviesīs, cerot, ka Kremļa saimnieks Vladimirs Putins tomēr mainīs attieksmi pret pasauli. Vienlaikus ES līderi atzīst, ka Eiropai vajadzīga stratēģija pret Krieviju vairākiem nākamajiem gadiem.

Tikmēr vakardienas Vladimira Putina izteikumos retorikas maiņu eksperti pagaidām nesaklausa.

Jautājums par Eiropas savienības sankcijām pret Krieviju vakar Briselē tika pārrunāts Eiropas savienības līderu samitā, kas gan beidzās vienu dienu agrāk nekā parasti.

Vienlaikus Eiropas savienības līderu dienaskārtībā ir jautājums, ko darīt ar jau ieviestajām sankcijām. Lai lemtu par to atcelšanu Eiropas savienība izvirzījusi skaidrus kritērijus.

To, ka pret Krieviju ieviestās ekonomiskās sankcijas atstājušas iespaidu atzīst arī Krievijas prezidents gan noliedzot, ka ietekme būtu liela.

Vērtējot viņa vakardienas runu, eksperti norāda uz virkni pretrunu.

Pēc ekspertu teiktā patlaban nav pamata uzskatīt, ka Putins savu retoriku būtu mainījis. Arī runām par to, ka viņš uzvedas kāstūrī iedzīts zvērs neesot pamata. Signāli par to, ka Putins varētu iet uz kādu kompromisu, viņa izteikumos līdz šim nav izskanējuši.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas