ES jaunas sankcijas pret Krieviju pagaidām neieviesīs

0 komentāri

Jaunas sankcijas pret Krieviju Eiropas Savienība (ES) pagaidām neieviesīs, cerot, ka Kremļa saimnieks Vladimirs Putins tomēr mainīs attieksmi pret pasauli. Vienlaikus ES līderi atzīst, ka Eiropai vajadzīga stratēģija pret Krieviju vairākiem nākamajiem gadiem.

Tikmēr vakardienas Vladimira Putina izteikumos retorikas maiņu eksperti pagaidām nesaklausa.

Jautājums par Eiropas savienības sankcijām pret Krieviju vakar Briselē tika pārrunāts Eiropas savienības līderu samitā, kas gan beidzās vienu dienu agrāk nekā parasti.

Vienlaikus Eiropas savienības līderu dienaskārtībā ir jautājums, ko darīt ar jau ieviestajām sankcijām. Lai lemtu par to atcelšanu Eiropas savienība izvirzījusi skaidrus kritērijus.

To, ka pret Krieviju ieviestās ekonomiskās sankcijas atstājušas iespaidu atzīst arī Krievijas prezidents gan noliedzot, ka ietekme būtu liela.

Vērtējot viņa vakardienas runu, eksperti norāda uz virkni pretrunu.

Pēc ekspertu teiktā patlaban nav pamata uzskatīt, ka Putins savu retoriku būtu mainījis. Arī runām par to, ka viņš uzvedas kāstūrī iedzīts zvērs neesot pamata. Signāli par to, ka Putins varētu iet uz kādu kompromisu, viņa izteikumos līdz šim nav izskanējuši.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas