ES iestāsies Krievijas Federācijā, uzskata Čehijas prezidents

1 komentārs

Čehijas prezidents Milošs Zēmans intervijā Čehijas radio pavēstījis, ka Eiropas Savienība (ES) iestāsies Krievijas Federācijā. “Ilgtermiņā Krievijas Federācija būs ES dalībvalsts. Ja nepatīk, domājiet, ka ES iestāsies Krievijas Federācijā. Bet rezultāts būs tas pats,” uzskata Čehijas prezidents.

Viņš skaidrojis, ka Krievijas un ES ekonomikas ir viena otrai nepieciešamas. Zēmans arī cer, ka Krievija un ES kopā cīnīsies pret terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Krievijā ir savi teroristi, mums Eiropā – savi, amerikāņiem bija 11. septembris. Kāpēc gan neapvienoties šai cīņai? Pēc manām domām, tas ir pats galvenais drauds mūsu civilizācijai, kurā ietilpst Dostojevskis, Solžeņicins un daudzi citi,” teicis Zēmans.

Čehijas prezidents ir guvis ievērību ar prokremliskajiem izteikumiem saistībā ar Ukrainas konfliktu. Vienlaikus Čehijas valdība ietur NATO un ES pozīciju šajā jautājuma. Prāga pagājušajā gadā atbalstīja arī sankciju ieviešanu pret Krieviju Ukrainas dēļ.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Piltenieks
    0

    Piltenieks

    Kā tāds debiloīts tika ievēlēts par valsts prezidentu?Vai tad čehu tautai arī galvā putniņi drāžas?Es līdz šim biju pārliecināts ka tikai lavieši ne tā ar galvu draudzējas.

    02.05.2015 14:33

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas