ES apsver iespēju pagarināt sankcijas pret Krieviju

0 komentāri

Eiropas Savienība (ES) pirmdien varētu pagarināt jau ieviestās sankcijas pret Krieviju. Paredzams, ka tas notiks bloka ārlietu ministru sanāksmē.

Rietumvalstu attiecības ar Krieviju pasliktinās jau vismaz pusotru gadu un pēdējās nedēļās plaisa pieaug.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbildot uz NATO plāniem stiprināt Austrumeiropas valstu drošību, Krievija sev raksturīgā manierē to nosaukusi par draudu  un sola, ka tās bruņoto spēku arsenāls tiks papildināts ar 40 ballistiskajām raķetēm.

Lai arī situācija jau tiek salīdzināta ar Karību krīzi, Ārpolitikas Institūta eksperts Māris Bukovskis pauž viedokli, ka NATO valstu iedzīvotāji var gulēt mierīgi.

Tomēr notiekošais ietekmē iedzīvotāju noskaņojumu. Bažas par iespējamu saspīlējumu starptautiskajai pētījumu kompānijai Nielsen apliecinājuši 24% Igaunijas iedzīvotāju, 21% Lietuvas iedzīvotāju, bet Latvijā pat 32% aptaujāto.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas