EP komiteja noraida Ungārijas kandidātu komisāra amatam

0 komentāri

Eiropas Parlamenta (EP) Izglītības un kultūras komiteja pirmdien noraidījusi Ungārijas izvirzīto kandidātu uz izglītības, kultūras, jaunatnes un pilsonības lietu komisāra amatu Tiboru Navračiču.

Tomēr likumdevēji nolēma, ka viņš ir pietiekami kvalificēts, lai ietilptu Eiropas Komisijā (EK), tikai citā lomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Komitejas lēmums, visticamāk, nozīmē, ka tiks mainīts amats, kuram nominēts Navračičs, proti, no tā tiks izslēgta pilsonības lietu daļa, vēsta ziņu aģentūra AFP.

Navračičs ir pirmais kandidāts, kurš noraidīts uzklausīšanā nominētajam amatam.

EP komitejas vērtē kandidāta zināšanas un kompetenci piešķirtajā atbildības jomā, un pēc visu komisāru intervijām EP būs jālemj, vai atbalstīt EK sastāvu kopumā. Lai gan EP var balsot tikai par visu EK sastāvu kopumā, negatīvs vērtējums par kādu kandidātu var novest pie šī kandidāta atsaukšanas un aizvietošanas ar citu.

Plānots, ka EP par jauno EK balsos 22.oktobrī plenārsesijā Strasbūrā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas