Eksperts: Tas, kas notiek Krimā, var atkārtoties arī citur

1 komentārs

“Vēsture rāda, ka piekāpšanās agresoriem ilgtermiņā nedod gaidītos augļus. Tas, kas notiek Krimā, var atkārtoties arī citviet, ja pussalas aneksija tiktu atzīta par likumīgu,” uzskata Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Andis Kudors.

Ietekmīgais britu medijs “The Independent”, atsaucoties uz augstu stāvošām amatpersonām pietuvivinātām personām, iepriekš nopludināja informāciju, ka Krievija un Vācija sadarbojusies, lai izstrādātu slepenu plānu Ukrainas krīzes izbeigšanā. Valstu līderu Vladimira Putina un Angelas Merkeles slepenajam plānam esot divi galvenie mērķi: stabilizēt Ukrainas robežu un nodrošināt finanšu nedienu māktajai Ukrainai stipru ekonomisku atspaidu, proti, jaunu vienošanos enerģētikas jomā. Problēma slēpjoties tajā, ka Krievija vēlas, lai starptautiskā sabiedrība akceptētu Krimas okupāciju un atzītu šīs teritorijas pievienošanu Krievijai par likumīgu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • vērotājs
    0

    vērotājs

    Gribēju redzēt ko latvija stāsta pr krimu, bet vairāk par reklāmām neredzēju.. Saucamos latvijas saitus vajag apvienot vienā un nosaukt reklāmas.lv

    03.03.2016 19:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas