Eksperiments: puišus, kas sadevušies rokās, Maskavā grib piekaut

0 komentāri

Kamēr ASV pavisam nesen legalizējusi geju un lesbiešu laulības visā tās teritorijā, iedzīvotāju tolerance pret minoritātēm Krievijā ir ļoti zema. Par to pārliecinājās interneta kanāls ChebuRussiaTV, kas veica eksperimentu un noskaidroja, kā reaģēs Maskavas iedzīvotāji, redzot divus jauniešus, kas sadevušies rokās.

Eksperiments atklāj visai šokējošu ikdienu Krievijas galvaspilsētā – garāmgājēji, redzot minētos jauniešus, labākajā gadījumā velta viņiem kādu rupju repliku, bet daži iet tik tālu, ka par vienkāršu sadošanos rokās ir gatavi jauniešus iekaustīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstīts, ka ASV Augstākā tiesa piektdien pasludināja, ka viendzimuma pāriem ir tiesības precēties visā valsts teritorijā, arī štatos, kur tas līdz šim bija aizliegts.

Skaties foto:

Geju un lesbiešu pāri jau tagad var precēties 36 štatos un Kolumbijas apgabalā. Tiesas lēmums, kas tika pieņemts ar piecām balsīm pret četrām, nozīmē, ka arī pārējie 14 štati nedrīkstēs pielietot viendzimuma laulību aizlieguma likumus.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas