Ekskluzīvi no Parīzes: pilsēta pamazām atdzīvojas, taču cilvēki ir bailīgi

0 komentāri

Parīze pamazām atdzīvojas pēc asiņainajiem piektdienas teroraktiem, taču cilvēkos joprojām jaušamas bailes, ko apliecina svētdienas vakara panika Republikas laukumā, no Francijas galvaspilsētas vēsta TV3 žurnāliste Ilze Vēbere.

Vakar vakarā rajonā pie Republikas laukuma izcēlās panika. Cilvēkiem šķita, ka dzird šāvienus, tāpēc metās skriet. Operatīvi ieradās policija un specvienība, evakuēja apkārtni. Par laimi, tā bija viltus trauksme, taču tas parādīja, kādās bailēs dzīvo cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pie Republikas laukuma un uzbrukuma vietās cilvēki atstāj ne tikai ziedus vai svecītes, bet arī zīmītes vai vēstījumus. Vairums vēsta par to, ka frančus nevar iebiedēt un viņi neatteiksies no savas brīvības. Cilvēki aicina uz mieru starp visām reliģijām. Atstātas arī upuru fotogrāfijas.

Pilsēta pamazām atdzīvojas. Protams, aizvien daudzi apmeklē šīs piemiņas vietas, kas izveidojušās pie uzbrukuma vietām. Bet tā cilvēki dodas uz darbu, pārvietojas ar metro, nebaidās kafejnīcās sēdēt ārā. Ielās gan vairāk nekā parasti patrulē policisti un ar automātiem bruņojušies armijnieki.

Parīze pēc teroraktiem:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas