EK vēlas noteikt bargus naudas sodus par katru neuzņemto patvēruma meklētāju

0 komentāri

Priekšlikums par katru neuzņemto patvēruma meklētāju Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm noteikt bargus naudas sodus šodien būs Eiropas Parlamenta (EP) dienaskārtībā. Vairākas Eiropas valstis, tostarp Latvija, norādījušas, ka iestājas pret šādu ideju.

Ar mērķi pamudināt dalībvalstis uz aktīvāku patvēruma meklētāju pārvietošanu, Eiropas Komisija (EK) pirms nedēļas nāca klajā ar jaunu priekšlikumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas paredz ieviest soda naudu 250 000 eiro apmērā par katru patvēruma meklētāju, ko valsts atsakās uzņemt no citas valsts, kura saskaras ar pārāk lielu bēgļu plūsmu.

Kamēr ES valstis nespēj no Itālijas un Grieķijas uzņemt 160 000 patvēruma meklētāju, par kuriem vienošanās panākta jau pērn, šo valstu krastus sasniedz arvien jauni imigranti.

Lai gan pēdējos divos mēnešos viņu plūsma ir pierimusi, kopumā šogad ieradušies teju 200 000 cilvēku, kas ir četras reizes vairāk nekā pērn attiecīgajā laikā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas