Eiropols brīdina: ja Lielbritānija izstāsies no ES, tai var pieaugt terorisma draudi

2 komentāri

Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības britiem varētu nozīmēt lielākus draudus no teroristu grupējumiem un organizētās noziedzības, tā paziņojis Eiropola vadītājs Robs Vainraits.

Viņš arī piebildis, ka, izstājoties no Eiropas Savienības, Lielbritānija zaudēs piekļuvi drošības dienestu datubāzei un iespēju iesaistīties izlūkošanas projektos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons brīdinājis, ka izstāšanās apdraudētu Lielbritānijas ekonomiku un nacionālo drošību.

Savukārt eiroskeptiķi uzskata, ka tieši palikšana blokā nozīmēs lielāku iespējamību piedzīvot tādus teroristu uzbrukumus, kādi notika Parīzē, norādot, ka Eiropas politika kļuvusi par avotu nestabilitātei, un tas veicina ekstrēmismu. Referendums par Lielbritānijas turpmāko dalību blokā notiks 23. jūnijā.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Bārts Simpsons
  0

  Bārts Simpsons

  No ka ?

  24.02.2016 05:44

 • Bārts Simpsons
  0

  Bārts Simpsons

  No ka?

  23.02.2016 20:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas