Eiropas Savienība var bloķēt Maskavas un Ungārijas plānus būvēt kodolreaktorus

0 komentāri

Eiropas Savienība var bloķēt Krievijas un Ungārijas vienošanos par divu jaunu kodolreaktoru būvniecību.

Abas valstis plāno, ka Krievijas kodolenerģētikas pārvalde Rosatom būvēs divus jaunus reaktorus aptuveni 100 kilometrus uz dienvidiem no Budapeštas. Taču, kā ziņo britu izdevums The Financial Times, Eiropas Savienības regulatoriem radušās bažas, ka šī vienošanās ir finansiāli riskanta un padziļinās Ungārijas enerģētisko atkarību no Krievijas. Patlaban vienošanos izskata divas Eiropas aģentūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visiem kodoldegvielas darījumiem ar Eiropas Savienību jāsaņem zaļā gaisma no Briseles. Ja šai iecerei tiks uzlikts veto, tas būs liels trieciens ungāru premjeram Viktoram Orbanam, kurš šo projektu pasludinājis par galveno stratēģiju attiecību stiprināšanai ar Krieviju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas